PRESS – test
Files to download
Accreditation form:
Press releases and invitations:
Logos:
If you are looking for something else or you have trouble downloading the files, please don’t hesitate to contact me:
Michaela Dvořáková, PR DEF
Tel.: +420 732 372 424
Email: michaela.hof@centrum.cz, press@eurofilmfest.cz
Photos in print quality
Až na severní pól
Bezva lidi
Brouci
Crulic – Cesta na onen svět
Červená želva
Dlouhý příběh ve zkratce
Chevalier
Chladný Kalandar
Iluzionista
Já a Kaminski
U fotografií Já a Kaminski nutno uvádět copyright! (c) X- Verleih: Sebastian Zollner
Já, Daniel Blake
Když otevřu oči
Kinders
Léto
Lucie: Příběh jedný kapely
Lůzři
Ministerstvo lásky
Moře z Sines
Muž tisíce tváří
Norský dům
Občan
Obchod pro sebevrahy
Ovečka Shaun ve filmu
Paddington
Pátá loď
Pět světů
Píseň moře
Po lásce
Přijímání
Rajský pokoj
Raw
Safari
Sibiřský deník
Sing Street
Sladké sny
Stát vs. Fritz Bauer
U fotografií Stát vs. Fritz Bauer nutno uvádět copyright! (c) zeroonefilm: Martin Menke
Sv. Jiří
Šíleně šťastná
Štěstí světa
Ti, kteří přežili
To nás teda dostalo
Toni Erdmann
Truman
V sedmnácti
Vlak dospívání
Yallah! Underground
Zkouška dospělosti
Životní sólista
U fotografií Životní sólista nutno uvádět copyright! (c) Francesca Pfeffer
Program
- 4. 4.
- 17:00
- Styx / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- Kidnapping / Světozor (Praha)
- 18:00
- Guardians of the Earth / Scala (Brno)
- 18:30
- The Milk System / Světozor (Praha) – malý sál
- 19:00
- Edmond / Lucerna (Praha)
- 19:30
- In Order of Disappearance / Kino Pilotů (Praha)
- 20:00
- Edmond / Světozor (Praha)
- 20:30
- 1968 / Scala (Brno)
- 20:45
- Diary of a Chambermaid / Světozor (Praha) – malý sál
- 20:45
- Those Who Are Fine / Lucerna (Praha) – malý sál
- 5. 4.
- 09:00
- The Milk System / Lucerna (Praha)
- 14:00
- Bille / Scala (Brno)
- 17:30
- Superchamp Returns / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- Darling / Scala (Brno)
- 18:00
- Transit / Světozor (Praha)
- 18:30
- In the Realm of Perfection / Světozor (Praha) – malý sál
- 18:30
- 1968 / Lucerna (Praha)
- 19:30
- The Divine Order / Kino Pilotů (Praha)
- 20:30
- Never Look Away / Světozor (Praha)
- 20:30
- In Order of Disappearance / Scala (Brno)
- 20:45
- Blue is the Warmest Colour / Světozor (Praha) – malý sál
- 20:45
- ZG80 / Lucerna (Praha) – malý sál
- 23:00
- The Butcher, the Whore and the One-eyed Man / Scala (Brno)
- 6. 4.
- 15:00
- Wilder Than Wilderness / Světozor (Praha) – malý sál
- 17:30
- In the Realm of Perfection / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- The Divine Order / Světozor (Praha)
- 18:15
- Nymphomaniac, part I / Světozor (Praha) – malý sál
- 18:30
- Bille / Lucerna (Praha)
- 19:30
- Blind Spot / Kino Pilotů (Praha)
- 20:30
- The Paris Opera / Světozor (Praha)
- 20:30
- The Butcher, the Whore and the One-eyed Man / Lucerna (Praha)
- 20:45
- Woman at War / Lucerna (Praha) – malý sál
- 20:45
- Nymphomaniac, part II / Světozor (Praha) – malý sál
- 7. 4.
- 13:00
- Whitney / Scala (Brno)
- 15:30
- The Other Side of Everything / Scala (Brno)
- 17:30
- The Heart of Hadiah Tromp / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- ZG80 / Scala (Brno)
- 18:00
- Superchamp Returns / Světozor (Praha)
- 18:30
- Axolotl Overkill / Světozor (Praha) – malý sál
- 19:30
- The Paris Opera / Kino Pilotů (Praha)
- 20:30
- Carmen / Světozor (Praha)
- 20:30
- Blind Spot / Scala (Brno)
- 20:45
- Wetlands / Světozor (Praha) – malý sál
- 20:45
- Darling / Lucerna (Praha) – malý sál
- 8. 4.
- 13:30
- The Heart of Hadiah Tromp / Lucerna (Praha)
- 17:30
- Ether / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- Whitney / Světozor (Praha)
- 18:30
- Those Who Are Fine / Světozor (Praha) – malý sál
- 18:30
- Black 47 / Lucerna (Praha)
- 19:30
- Murer – Anatomy of a Trial / Kino Pilotů (Praha)
- 20:30
- Blind Spot / Světozor (Praha)
- 20:45
- The Other Side of Everything / Světozor (Praha) – malý sál
- 20:45
- Genesis / Lucerna (Praha) – malý sál
- 9. 4.
- 09:00
- Breaking News / Lucerna (Praha)
- 17:30
- Maria and Everybody Else / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- Border / Světozor (Praha)
- 18:30
- Until Porn Do Us Part / Světozor (Praha) – malý sál
- 19:30
- Genesis / Kino Pilotů (Praha)
- 20:30
- In Order of Disappearance / Světozor (Praha)
- 20:45
- My King / Světozor (Praha) – malý sál
- 20:45
- Whitney / Lucerna (Praha) – malý sál
- 10. 4.
- 09:00
- Wilder Than Wilderness / Lucerna (Praha)
- 17:30
- Border / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- ZG80 / Světozor (Praha)
- 18:30
- Styx / Světozor (Praha) – malý sál
- 18:30
- Snowing! / Lucerna (Praha)
- 19:30
- King Skate / Kino Pilotů (Praha)
- 20:30
- Black 47 / Světozor (Praha)
- 20:45
- Ether / Lucerna (Praha) – malý sál
- 20:45
- Thelma / Světozor (Praha) – malý sál
- 11. 4.
- 09:00
- King Skate / Lucerna (Praha)
- 17:30
- Woman at War / Kino Pilotů (Praha)
- 18:00
- The Heart of Hadiah Tromp / Světozor (Praha)
- 18:30
- Guardians of the Earth / Světozor (Praha) – malý sál
- 19:30
- Snowing! / Kino Pilotů (Praha)
- 20:30
- Boys Cry / Světozor (Praha)
- 20:45
- Double Lover / Světozor (Praha) – malý sál
- 20:45
- The Divine Order / Lucerna (Praha) – malý sál
- 15. 4.
- 17:00
- Styx / Kino Panorama (Boskovice)
- 17:30
- The Divine Order / Kino Centrum (Havířov)
- 19:30
- Secret Cinema / Kino Panorama (Boskovice)
- 21:00
- Darling / Bio Central (Hradec Králové)
- 16. 4.
- 17:00
- The Divine Order / Kino Luník (Červený Kostelec)
- 17:00
- Woman at War / Kino Panorama (Boskovice)
- 17:30
- Murer – Anatomy of a Trial / Kino Svět (Hodonín)
- 17:30
- Carmen / Kino Centrum (Havířov)
- 19:30
- Black 47 / Kino Panorama (Boskovice)
- 19:30
- Woman at War / Kino Luník (Červený Kostelec)
- 20:00
- Maria and Everybody Else / Kino Svět (Hodonín)
- 21:00
- ZG80 / Bio Central (Hradec Králové)
- 17. 4.
- 17:30
- Guardians of the Earth / Kino Svět (Hodonín)
- 17:30
- In the Realm of Perfection / Kino Centrum (Havířov)
- 20:00
- Ether / Kino Svět (Hodonín)
- 21:00
- Maria and Everybody Else / Bio Central (Hradec Králové)
- 19. 4.
- 20:00
- Until Porn Do Us Part / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
- 20. 4.
- 20:00
- Guardians of the Earth / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
- 21. 4.
- 20:00
- Kidnapping / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)